ČSPÚ | Aktiv galvanizérů | Česká společnost pro povrchové úpravy
Nacházíte se: ČSPÚ > Aktiv galvanizérů

Aktuality z oboru

Připravujeme 57. aktiv galvanizérů

57. ročník celostátního aktivu galvanizérů v Jihlavě se uskuteční v prostorách EA Business Hotel v Jihlavě 21. a 22. května...

Kurz Obsluhy neutralizačních stanic

Základní kurz Obsluhy neutralizačních stanic je plánován v termínu 

Mediální partneři

Povrchové úpravy - odborný časopis
KOROZE a ochrana materiálu
Časopis o třetí, opotřebení a mazání
Mesačník Strojárstvo/Strojírenství

57. ročník celostátního Aktivu galvanizérů

21. a 22. května 2024 - 57. celostátní aktiv galvanizérů v Jihlavě


Více informací

56. celostátní aktiv galvanizérů v Jihlavě

23. a 24. května 2023 -  56. celostátní aktiv galvanizérů v Jihlavě


Více informací

56. aktiv galvanizérů – 23. a 24. května 2023, EA Business Hotel Jihlava

Česká společnost pro povrchové úpravy opět připravuje tradiční setkání odborníků v oblasti povrchových úprav - 56. ročník celostátního Aktivu galvanizérů v Jihlavě - se uskuteční v prostorách EA Business Hotel v Jihlavě


Více informací

Ohlédnutí za 55. aktivem galvanizérů Jihlava 2022

Ve dnech 24. a 25. května se uskutečnil již 55. ročník celostátního aktivu galvanizérů. 


Více informací

55. ročník celostátního Aktivu galvanizérů

24. a 25. května 2022 - 55. ročník celostátního Aktivu galvanizérů


Více informací

Tradice zůstala – formát se změnil, aneb ohlédnutí za právě skončeným 54. Aktivem galvanizérů

Ve dnech   2. a 3. února 2021 proběhl tradiční, již 54. ročník celostátního aktivu galvanizérů formou webináře.


Více informací

53. ročník celostátního Aktivu galvanizérů

4. - 5. února 2020 - 53. ročník celostátního Aktivu galvanizéru


Více informací

52. ročník celostátního Aktivu galvanizérů

5. – 6. února 2018 – 52. aktiv galvanizérů


Více informací

Ohlédnutí za právě ukončeným 51. Aktivem galvanizérů

Ve dnech 6. a 7. února letošního roku proběhl v Jihlavě, v krásném sále hotelu Gustav Mahler, již tradiční, v pořadí 51. Aktiv galvanizérů. Jedná se o setkání pracovníků v oboru povrchových úprav s předními odbornými specialisty v této oblasti. Setkání zajišťuje jak po stránce organizační, tak i odborné, organizační výbor České společnosti pro povrchové úpravy (dále jen ČSPÚ).


Více informací

Jubilejní 50. ročník celostátního Aktivu galvanizérů v Jihlavě

Vážení přátelé, 

Česká společnost pro povrchové úpravy opět připravuje tradiční setkání odborníků v oblasti povrchových úprav, jubilejní 50. ročník celostátního Aktivu galvanizérů v Jihlavě se uskuteční v hotelu Gustav Mahler ve dnech 7. a 8. února 2017. 


Více informací

49. Celostátní aktiv galvanizérů 2016

Ve dnech 2. a 3. února 2016 letošního roku proběhl v Jihlavě již 49. ročník Aktivu galvanizérů, tradičního setkání pracovníků z oblasti povrchových úprav, ekologie a životního prostředí. Setkání, které již dávno přerostlo hranice České republiky, se tradičně opět konalo v krásných prostorách jihlavského hotelu Gustav Mahler. Mimo tuzemských účastníků se jednání zúčastnili i zástupci ze Slovenska, Německa a dalších zemí.


Více informací

48. Celostátní aktiv galvanizérů 2015

První pracovní únorové úterý již tradičně, letos po čtyřicáté osmé, se stalo prvním dnem jednání Celostátního aktivu galvanizérů. Toto celostátní setkání pracovníků v oboru povrchových úprav, ekologie a životního prostředí se historicky koná v horácké Jihlavě a posledních osm let v prostorách hotelu Gustav Mahler. Nejinak tomu bylo i letos. Setkání již dávno přerostlo hranice České republiky a pravidelně se ho zúčastňují i zástupci ze Slovenska, Německa a dalších zemí.
Více informací

Ohlédnutí za právě skončeným 47. Celostátním Aktivem galvanizérů.

Za nezvykle teplého až jarního počasí opět proběhl v Jihlavě již 47. ročník Aktivu galvanizérů. Vtradiční doba, první pracovní úterý a středa měsíce února, tentokrát připadla na dny 4. – 5.2. 2014. Také místo konání zůstalo tradiční, velký sál hotelu Gustav Mahler. A do třetice, tradiční byl i velký zájem o toto celostátní setkání pracovníků z oblasti technologií povrchových úprav, ekologie a životního prostředí. Mimo účastníků z České republiky se jednání zúčastnili i zástupci ze Slovenska, Německa a Itálie.


Více informací

46. Celostátní aktiv galvanizérů 2013

Česká společnost pro povrchové úpravy opět připravuje tradiční setkání odborníků v oblasti povrchových úprav. Již 46. ročník celostátního Aktivu galvanizérů v Jihlavě se uskuteční opět v hotelu Gustav Mahler ve dnech 5. - 6. února 2013.


Více informací

45. Celostátní aktiv galvanizérů 2012

Česká společnost pro povrchové úpravy opět připravila tradiční setkání odborníků v oblasti povrchových úprav. Již 45. ročník celostátního Aktivu galvanizérů v Jihlavě se uskutečnil opět v hotelu Gustav Mahler ve dnech 7.- 8. února 2012


Více informací

44. Celostátní aktiv galvanizérů 2011

Česká společnost pro povrchové úpravy opět připravila tradiční setkání odborníků v oblasti povrchových úprav. Již 44. ročník celostátního Aktivu galvanizérů v Jihlavě se uskutečnil v hotelu Gustav Mahler ve dnech 1. – 2. února 2011.


Více informací

43. Celostátní aktiv galvanizérů 2010

Již 43. ročník celostátního aktivu galvanizérů v Jihlavě se uskutečnil ve dnech 2. – 3. února 2010, tentokrát netradičně v prostorách hotelu Gustav Mahler v Jihlavě. Aktiv setkal opět s velkým zájmem ze strany odborníků a firem.

42. Celostátní aktiv galvanizérů 2009

42. Aktiv galvanizérů je úspěšně za námi
 
V prvním týdnu měsíce února, ve dnech 3. a 4. 2. 2009, se v Jihlavě uskutečnil již tradiční 42. ročník celostátního Aktivu galvanizérů. Aktivu se zúčastnilo celkem 164 účastníků z 94 firem naší republiky i ze zahraničí.


Více informací

41. Celostátní aktiv galvanizérů 2008

Ve dnech 5. – 6. února 2008 proběhl v Jihlavě již 41. ročník Aktivu galvanizérů, který spoluorganizují DKO, s.r.o. Jihlava a Česká společnost pro povrchové úpravy (ČSPÚ ). Toto krásné horácké město, položené do malebné krajiny Českomoravské vysočiny přivítalo 219 účastníků aktivu ze 115 podniků a institucí nejen vysoce odborným programem, ale také takřka jarním prosluněným počasím. Tradice a odbornost přilákala celou řadu specialistů i z okolních zemí, hlavně pak ze Slovenska a Německa.


Více informací

40. Celostátní aktiv galvanizérů 2007

Ohlédnutí za jubilejním 40. Aktivem galvanizérů (Ing. Ladislav Obr, CSc., prezident ČSPÚ)
 
Ve dnech 6. a 7. února 2007 se tradičně konal v horáckém městě Jihlavě již 40. Aktiv galvanizérů. Z pohledu čísel o aktivu se nevymykal z hodnocení minulých ročníků. Účast byla jako vždy v posledních ročnících výborná. Na dvoudenní jednání se do Jihlavy sjelo více než 218 účastníků ze 104 podniků. Nosným tématem jednání odborníků z oblasti povrchových úprav byly technologie směřující do automobilového průmyslu, který se stává čím dál tím více hnacím motorem rozvoje v této oblasti technologie. Neméně důležitým tématem, kterému byla věnována druhá část aktivu, byla ekologie a ochrana životního prostředí.


Více informací

39. Celostátní aktiv galvanizérů 2006

39. aktiv galvanizérů se uskutečnil ve dnech 7.-9. února 2006 v domě kultury v Jihlavě.


Více informací

53. ročník celostátního Aktivu galvanizérů

4. – 5. února 2020 – 53. aktiv galvanizérů


Více informací