ČSPÚ | Akce z oboru | Česká společnost pro povrchové úpravy
Nacházíte se: ČSPÚ > Akce z oboru

Aktuality z oboru

Připravujeme 57. aktiv galvanizérů

57. ročník celostátního aktivu galvanizérů v Jihlavě se uskuteční v prostorách EA Business Hotel v Jihlavě 21. a 22. května...

Kurz Obsluhy neutralizačních stanic

Základní kurz Obsluhy neutralizačních stanic je plánován v termínu 

Mediální partneři

Povrchové úpravy - odborný časopis
KOROZE a ochrana materiálu
Časopis o třetí, opotřebení a mazání
Mesačník Strojárstvo/Strojírenství

Akce z oboru

Kurz pro Obsluhovatele neutralizačních stanic 19. - 21. září 2023

Česká společnost pro povrchové úpravy připravila pro zájemce další termín základního kurzu pro   Obsluhovatele neutralizačních stanic a následně zkoušky, které odpovídají legislativním požadavkům.

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ ZDE

POZVÁNKA KE STAŽENÍ ZDE


Více informací

Kurz pro Obsluhovatele neutralizačních stanic

Česká společnost pro povrchové úpravy připravila pro zájemce další termín základního kurzu pro  Obsluhovatele neutralizačních stanic a následně zkoušky, které odpovídají legislativním požadavkům.

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ ZDE

POZVÁNKA KE STAŽENÍ ZDE


Více informací

Kurz pro Obsluhovatele neutralizačních stanic

Česká společnost pro povrchové úpravy připravila pro zájemce další termín základního kurzu pro  Obsluhovatele neutralizačních stanic a následně zkoušky, které odpovídají legislativním požadavkům.

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ ZDE

POZVÁNKA KE STAŽENÍ ZDE


Více informací

24. KONFERENCE Asociace korozních inženýrů

24. KONFERENCE Asociace korozních inženýrů se bude konat od 20. - 22. 10. 2021 v Táboře.
Bližší informace a registrační formulář najdete na stránkách: https://www.aki-koroze.cz/konference.php.Více informací

Mezinárodní veletrh pro průmyslovou lakovací techniku PaintExpo

Ve dnech 26. – 29.4.2022 se bude konat v Kalsruhe, Německo, mezinárodní veletrh

Bližší informace jsou na:  https://www.paintexpo.de/cs/paintexpo-germany-cs.html

Pokud máte zájem o aktivní účast jako vystavovatelé, kontaktujte sekretariát ČSPÚ 


Více informací

47. konference s mezinárodní účastí Projektování a provoz povrchových úprav on-line 17.3.2021

Konference se koná ve spolupráci s Asociací korozních inženýrů, Českou společností povrchových úprav, Asociací českých a slovenských zinkoven, Asociací výrobců nátěrových hmot ČR, vědecko-výzkumnými ústavy, vysokoškolskými pracovišti, státními orgány, českými i zahraničními firmami, mediálními partnery.

Konference se koná pod záštitou Hospodářské komory ČR.


Více informací

Kurz pro Obsluhovatele neutralizačních stanic

Česká společnost pro povrchové úpravy připravila pro zájemce další termín základního kurzu pro  Obsluhovatele neutralizačních stanic a následně zkoušky, které odpovídají legislativním požadavkům.

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ ZDE

POZVÁNKA KE STAŽENÍ ZDE


Více informací

23. KONFERENCE Asociace korozních inženýrů

23. KONFERENCE Asociace korozních inženýrů, která se bude konat od 21. - 23. 10. v Táboře.
Bližší informace a registrační formulář najdete na stránkách: https://www.aki-koroze.cz/konference.php.


Více informací

46. KONFERENCE PROJEKTOVÁNÍ A PROVOZ POVRCHOVÝCH ÚPRAV (BŘEZEN 2020, PRAHA)

46. konference Projektování a provoz povrchových úprav
se koná 18. - 19. 3. 2020 v Praze v Hotelu Olšanka


Akce je určena pro široký okruh posluchačů: majitele a pracovníky lakoven, galvanizoven a zinkoven, technology a mistry povrchových nebo předpovrchových úprav, řídící technicko-hospodářské pracovníky, konstruktéry, projektanty, pracovníky z technických laboratoří, marketingu, výrobce a dodavatele nátěrových hmot a aplikační techniky, požární a bezpečnostní techniky, pracovníky státní správy, odborných škol aj.


Více informací

Zveme Vás na desátý ročník konference ČAOK - KONSTRUKCE 2019


Česká asociace ocelových konstrukcí ve spolupráci se Sekurkonem a Konstrukce Media pořádá desátý ročník konference ČAOK - KONSTRUKCE 2019 , která proběhne ve čtvrtek 7. listopadu 2019 v hotelu Lions v Nesuchyni.

Ve stejný den hned po konferenci a před začátkem společenského večera se uskuteční Generální shromáždění ČAOK.

 


Více informací

22. konference AKI 2019 - Koroze a protikorozní ochrana kovů

Zveme Vás na 22. konferenci AKI 2019 do Prostějova ve dnech 23.-25. října 2019.

Program konference si můžete prohlédnout ZDE.


Více informací

kurz Obsluha neutralizačních stanic

Česká společnost pro povrchové úpravy připravila další základní kurz Obsluhy neutralizačních stanic a následně zkoušky,  které odpovídají legislativním požadavkům.


Více informací

45. konference Projektování a provoz povrchových úprav (březen 2019, Praha)

45. konference Projektování a provoz povrchových úprav se koná 13. - 14. 3. 2019 nově v Hotelu Olšanka v Praze 3


Více informací

Veletrh FOR INDUSTRY 2018 zve strojaře do Prahy

Strojírenský veletrh FOR INDUSTRY je prestižní kontraktační akcí pro české i zahraniční technologické firmy a odbornou veřejnost v oblasti strojírenství, energetiky a příbuzných oborů.


Více informací

Devátý až dvanáctý máj, pražských průmyslových veletrhů čas PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA jsou za rohem

Již jen posledních několik dní zbývá do začátku PRŮMYSLOVÝCH VELETRHŮ PRAHA, které proběhnou na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech ve dnech 9. až 12. května 2017

Souběh veletrhů FOR INDUSTRY, FOR SURFACE, FOR ENERGO Smart, FOR LOGISTIC, FOR WELD, 3Dexpo a FOR INDUSTRY si rozhodně nesmí nechat ujít žádný zájemce o novinky na poli průmyslových technologií a trendů. Vše bude navíc větší, než kdy dříve.


Více informací

Hledáš (lepší) práci? Přijď na veletrh FOR JOBS aneb pražské průmyslové veletrh jsou za rohem

Již jen několik dní zbývá do začátku pražských průmyslových veletrhů, které proběhnou na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany ve dnech 9. až 12. května 2017

Souběh veletrhů FOR INDUSTRY, FOR SURFACE, FOR ENERGO Smart, FOR LOGISTIC, FOR WELD, 3Dexpo a FOR INDUSTRY si rozhodně nesmí nechat ujít žádný zájemce o novinky na poli průmyslových technologií a trendů.


Více informací

Mezinárodní veletrh Hannover Messe

Zveme Vás na jeden z největších pořádaných veletrhů. Vystavovatelé zde představí nové produkty průmyslové technologie. Návštěvník se dozví o inovacích a nových moderních řešeních v postupech zpracování a výroby. Pořadatelem je Deutsche Messe AG a bude se vystavovat na výstavišti Hannover Exhibition Grounds. Veletrh se uskuteční se 24. - 28. 2017.


Více informací

EUROCORR 2017

Asociace korozních inženýrů (AKI), pořádá v termínu 3.-7.9.2017 v Pražském kongresovém centru největší a nejvýznamnější konferenci o korozi na světě v roce 2017.


Více informací

43. konference s mezinárodní účastí - Projektování a provoz povrchových úprav

Konference se koná v e spolupráci s Asociací korozních inženýrů, Českou společností povrchových úprav, Asociací českých a slovenských zinkoven, vědecko-výzkumnými ústavy, vysokoškolskými pracovišti, státními orgány, českými i zahraničními firmami, mediálními partnery.
Konference se koná již několik let pod záštitou Hospodářské komory ČR.


Více informací

ALUMINIUM - mezinárodní platforma průmyslu hliníku

Ve dnech 29. 11. – 1. 12. 2016 se v německém Düsseldorfu koná již jedenáctý ročník veletrhu ALUMINIUM, kde se sejde světová špička v oblasti produkce hliníku. Je mezinárodním místem setkání pro dodavatele surovin, polotovarů, prefabrikátů i finálních výrobků, technologií povrchových úprav a recyklace stejně jako výrobců strojů a zařízení pro zpracování a výrobu hliníku. Vybraná témata budou prezentována v několika pavilonech: primární výroba a dodávky technologií, povrchové úpravy a technika, odlévání a tepelné zpracování, spojování hliníku – svařování, lepení a spojování a recyklace.


Více informací

Konference AKI 2016

Asociace korozních inženýrů, Nadační fond profesora Josefa Koritty a  Ústav kovových materiálů a korozního inženýrství VŠCHT Praha Vás zvou na již 19. ročník tradiční konference.

Program konference si můžete prohlédnout ZDE.


Více informací

Na průmyslových veletrzích budou k vidění novinky a inovace

Začátkem května se otevřou brány PVA EXPO PRAHA všem návštěvníkům jarních průmyslových veletrhů. Soubor zahrnuje veletrh FOR INDUSTRY zabývající se strojírenskými technologiemi, veletrh FOR ENERGO zaměřený na výrobu a užití energie, FOR LOGISTIC pro logistiku, skladování a manipulaci, veletrh FOR 3D pro 3D technologie a letos poprvé veletrh informačních systémů pro průmysl - FOR INFOSYS. Kromě široké nabídky nových výrobků a technologií se může odborná veřejnost těšit také na tematické přednášky a semináře. První den veletrhů, tedy 10. května, se navíc uskuteční 2. ročník ENERGO SUMMITu s mezinárodní účastí řečníků.


Více informací

42. konference s mezinárodní účastí PROJEKTOVÁNÍ A PROVOZ POVRCHOVÝCH ÚPRAV

V termínu 9. - 10. března 2016 v hotelu Pyramida v Praze 6 se bude konat 42. konference s mezinárodní účastí na téma "Projektování a provoz povrchových úprav". 


Více informací

Základní kurz Obsluhy neutralizačních stanic

Česká společnost pro povrchové úpravy připravila další základní kurz  Obsluhy neutralizačních stanic a následně zkoušky,  které odpovídají legislativním požadavkům.


Více informací

Mezinárodní veletrh strojírenských technologií FOR INDUSTRY 2015

V termínu 21. – 23. dubna 2015 se bude opět v pravidelném dvouletém cyklu konat veletrh FOR SURFACE, který je navíc velmi vhodně doplněn o veletrhy orientované na obory strojírenské technologie, energetiky, automatizace a technologie svařování a lepení. Hlavním cílem organizátora veletrhů je vytvořit jedno místo pro setkání odborníků z těchto oborů a zároveň nabídnout jedno místo pro představení novinek a trendů z jednotlivých oblastí v PVA EXPO PRAHA Letňany. 


Více informací

Seminář Žárové zinkování ve stavebnictví

Vážení,
AČSZ ve spolupráci s Českou asociaci ocelových konstrukcí (ČAOK) pořádají seminář na téma Žárové zinkování ve stavebnictví. Seminář se bude konat dne 25.11.2014 v hotelu Slovakia v Žilině a všichni zájemci o praktickou ukázku žárového zinkování  mohou navštívit pozinkovnu společnosti ELEKTROVOD Žilina, a.s..


Více informací

20. konference žárového zinkování 2014

Asociace českých a slovenských zinkoven ve spolupráci s generálním partnerem akce, společností EKOMOR, s. r. o. Frýdek-Místek (www.ekomor.cz) a sponzorem společenského večera, společností TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s. r. o. Olomouc (www.teplotechna.cz) si Vás dovolují pozvat na 20. KONFERENCI ŽÁROVÉHO ZINKOVÁNÍ 7. – 9. října 2014, hotel NH Prague, Praha (www.nhprague.com)


Více informací

AKI 2014 - Koroze a protikorozní ochrana kovů

17. konference AKI 2014 - Koroze a protikorozní ochrana kovů. Luhačovice 15. – 17. října 2014.


Více informací

40. konference s mezinárodní účastí

Projektování a provoz povrchových úprav se koná 12. - 13. 3. 2014 v hotelu Pyramida v Praze.   


Více informací

Veletrh COMPOSITES EUROPE

Stuttgart 17. - 19. září 2013


Více informací

Progresivní technologie povrchových úprav

Uskutečnila se ve dnech 12. a 13. listopadu 2013  v   hotelu Gustav Mahler

 


Více informací

Mezinárodní veletrh strojírenských technologií FOR INDUSTRY 2013

7. ročník veletrhu povrchových úprav a finálních technologií FOR SURFACE PVA EXPO PRAHA 
23. - 25. dubna 2013


Více informací

Projektování a provoz povrchových úprav

39. konference s mezinárodní účastí

13.-14. března 2013


 


Více informací

Vytváření nových sítí a posílení vzájemné spolupráce v oblasti inovativního strojírenství

Česká společnost pro povrchové úpravy se stala partnerem Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava, která je řešitelem projektu „Vytváření nových sítí a posílení vzájemné spolupráce v oblasti inovativního strojírenství“ s registračním číslem CZ.1.07/2.4.00/31.0170. Projekt vznikl v rámci OPVK za účelem podpory navazování partnerství a rozvíjení kontaktů studentů i pedagogů s technickou praxí.


Více informací

Konference v Kočovcích

12.-13.6.2012 Kočovice
 
Na 54. Medzinárodnej galvanickej konferencii sa stretnú slovenskí a zahraniční odborníci z praxe, projektanti, výskumníci a výrobcovia pôsobiaci v oblasti povrchových úprav. Účastníci tohto najstaršieho odborného podujatia v oblasti povrchových úprav budú mať príležitosť vymeniť si poznatky a skúsenosti a nadviazať medzi sebou osobné, pracovné a obchodné kontakty.


Více informací

15. konference AKI 2012

Koroze a protikorozní ochrana kovů
Jindřichův Hradec 16. - 18.10.2012
Grand Hotel Černý Orel
www.grandhotelcernyorel.cz


Více informací

XVIII. konference žárového zinkování

9. - 11. října 2012,
hotel Senec, Slovensko
www.hotelsenec.sk
 
 

54. mezinárodní galvanická konference

12. - 13. června 2012
Kočovce, Slovensko,
www.stuba.sk, e-mail: marta.chovancova@stuba.sk
 
 

11. ročník veletrhu FOR INDUSTRY již v březnu 2012

Průmysl je významným odvětvím světového hospodářství. Průmyslové výrobky využívá člověk k práci, v domácnosti i ve volném čase. Průmysl velmi rychle zavádí do výroby vědecké objevy a technické vynálezy. Nové výrobky tak stále více ulehčují lidem život.


Více informací

38. konference Projektování a provoz povrchových úprav

konference s mezinárodní účastí
koná se 7. - 8. 3. 2012 v hotelu Pyramida v Praze


Více informací

45. aktiv galvanizérů

ČSPÚ připravuje již 45. celostátní aktiv galvanizérů, který se uskuteční v Jihlavě v hotelu Gustav Mahler ve dnech
                                                       7. - 8. února 2012

Veletrh COMPOSITES EUROPE

zveme Vás v termínu 27. - 29. září 2011 do Stuttgartu na pravidelně se konající veletrh COMPOSITES EUROPE. Tento světový veletrh je zaměřený na výrobu, zpracování a užití tvrzených umělých hmot.
 


Více informací

Pozvánka na kurz Obsluha neutralizačních stanic

uskuteční se v termínu 3. – 7. října 2011
v Domě filharmonie Kosmákova 9, Jihlava (v blízkosti dolní části Masarykova náměstí)


Více informací

Technologický seminář Česká republika – Dolní Rakousko

Český zastupitelský úřad ve Vídni ve spolupráci s Českou společností pro povrchové úpravy, Hospodářskou komorou Dolního Rakouska a dalšími partnery pořádá dne 18. října 2011 Technologický seminář ČR – Dolní Rakousko. Jako hlavní obory, které se budou na tomto semináři prezentovat jsou technologie povrchových úprav a dále zdravotnické technologie.


Více informací

FOR SURFACE 2011 – sraz povrchářů v Praze začíná již 3.května!


Pražský veletržní areál Letňany bude od 3. do 5. května místem pro odborné komunikace úzce navazujících oborů, doprovodné programy na aktuální témata, předvádění moderních trendů, zajímavé informace ze světa průmyslu a technologické spolupráce. Jubilejní 10. veletrh strojírenských technologií FOR INDUSTRY 2011 je jedinečným prostorem s prezentací výrobní techniky, nástrojů, materiálů, komponentů, strojírenských technologií, novinek a inovačních trendů. Výhodou je souběžné konání specializovaných veletrhů FOR SURFACE (povrchové úpravy a finální technologie) a FOR WASTE & CLEANING (odpadové hospodářství, recyklace, průmyslová a komunální ekologie, úklid a čištění).


Více informací

Veletrh pro povrcháře - FOR SURFACE 2011 – nemůžete chybět!

Obor povrchových úprav a s ním přímo či nepřímo související procesy jsou dominantním faktorem pro budoucí rozvoj nabídky v jednotlivých průmyslových odvětvích.


Více informací

Kurz Obluha neutralizačních stanic

uskuteční se ve dnech 8. - 12. listopadu 2010 v Jihlavě


Více informací

Projektování a provoz povrchových úprav

37. konference s mezinárodní účastí se uskuteční 9. - 10. března 2011 v hotelu Pyramida v Praze.


Více informací

FOR SURFACE

„ Myslíte na budoucnost ? - Nabízíme vám řešení.“
Toto motto je nosnou myšlenkou odborných veletrhů FOR SURFACE, FOR INDUSTRY a FOR WASTE & CLEANING, které veletržní společnost ABF připravuje na začátek května (3. – 5. 5. 2011) příštího roku.


Více informací

Jarní veletrhy v Pražském veletržním areálu Letňany

Využijte zkušenosti výrobců a dodavatelů strojírenských technologií pro úspěch Vašeho podnikání!
 
V dnešní náročné době je hlavním trendem konkurenceschopnost jak jednotlivých firem, tak výrobků a technologií. Nenechte si proto ujít jarní veletrhy v Pražském veletržním areálu Letňany v termínu od 30. března do 1. dubna 2010 (každý den od 9 do 17 hod.), které propojují úzce spolu související obory souběžnými prezentacemi strojírenství, odpadového hospodářství a logistiky.


Více informací

Mezinárodní veletrh povrchových úprav a finálních technologií

"Dokonalá povrchová úprava = vysoká kvalita, design, životnost"
 
... byl mottem 5. mezinárodního veletrhu povrchových úprav a finálních technologií FOR SURFACE 2009, který se uskutečnil souběžně s veletrhy FOR INDUSTRY, FOR WASTE a FOR 3P v termínu 15. – 17. dubna 2009 tradičně v Pražském veletržním areálu Letňany


Více informací

Projektování a provoz povrchových úprav

34. konference s mezinárodní účastí
5. - 6. března 2008 v hotelu Pyramida, Bělohorská 26, Praha 6
 
33 let tradice = záruka kvality


Více informací

Kurz Galvanizérů 2008 - květen/červen

pořádá VŠB-Technická univerzita Ostrava, Fakulta strojní, Katedra mechanické technologie, Ústav materiálu a povrchových ochran ve spolupráci s Českou společností pro povrchové úpravy


Více informací