ČSPÚ | Akce z oboru | Česká společnost pro povrchové úpravy
Nacházíte se: ČSPÚ > Akce z oboru

Aktuality z oboru

Připravujeme 57. aktiv galvanizérů

57. ročník celostátního aktivu galvanizérů v Jihlavě se uskuteční v prostorách EA Business Hotel v Jihlavě 21. a 22. května...

Kurz Obsluhy neutralizačních stanic

Základní kurz Obsluhy neutralizačních stanic je plánován v termínu 

Mediální partneři

Povrchové úpravy - odborný časopis
KOROZE a ochrana materiálu
Časopis o třetí, opotřebení a mazání
Mesačník Strojárstvo/Strojírenství

Devátý až dvanáctý máj, pražských průmyslových veletrhů čas PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA jsou za rohem

Již jen posledních několik dní zbývá do začátku PRŮMYSLOVÝCH VELETRHŮ PRAHA, které proběhnou na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech ve dnech 9. až 12. května 2017.

Souběh veletrhů FOR INDUSTRY, FOR SURFACE, FOR ENERGO Smart, FOR LOGISTIC, FOR WELD, 3Dexpo a FOR INDUSTRY si rozhodně nesmí nechat ujít žádný zájemce o novinky na poli průmyslových technologií a trendů. Vše bude navíc větší, než kdy dříve.

FOR SURFACE představí širokou škálu řešení pro dokončovací procesy


Drsné úpravy produktu mnohdy nemohou představovat poslední fázi výrobního procesu. V tuto chvíli přichází na řadu procesy zastoupené na veletrhu FOR SURFACE, který sdružuje všechny disciplíny povrchových úprav a finálních technologií. Od galvanizace přes lakovny až po smaltování – vystavující firmy pokryjí širokou škálu řešení pro dokončovací procesy.

Mezi tradičními postupy nebudou chybět ani aktuální novinky a trendy z oboru, které představí odborní garanti veletrhu: Česká společnost pro povrchové úpravy, Asociace korozních inženýrů a PhDr. Zdeňka Jelínková, CSc. – PPK.


Bohatý doprovodný program na každý den a kouzlo soutěžení


PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA nabízejí bohatý program na každý den svého trvání. Kromě uvedených akcí můžete navštívit také přednášku na téma optimalizace logistických procesů s využitím simulačních modelů či workshop o Novele stavebního zákona a transpoziční novele zákona o EIA.

Ve středu 11. května můžete dále navštívit seminář o připravovaných nových legislativních předpisech pro provoz VTZ. Čtvrteční bohatý program pak nabídne 15. kurz pro technické kontrolory od České metrologické společnosti či konferenci mapující BOZP v průmyslu a hledající tradiční i nová rizika.

Prezentaci dosavadního průběhu programu H2020 v oblasti energetiky a výhled pro závěrečné období představí technologické centrum AV ČR, které upozorní také na kritéria hodnocení projektů. Přednášky od zástupců Frank Bold Advokáti se pak soustředí na povinnosti provozovatele střešních instalací při dodávkách přímým vedením a na co by softwarová firma neměla zapomínat ve svých smlouvách s klienty.

Pro vystavovatele budou připraveny tradiční soutěže - GRAND PRIX o nejlepší výrobek či technologii na veletrhu a soutěž o nejzdařilejší výstavní expozici TOP EXPO.

Společnost MOTULTECH jež vyrábí a prodává maziva určená pro průmyslovou produkci, bude na svém stánku pořádat návštěvnickou soutěž o hodnotné ceny. Slosování proběhne dne 10. 5. 2017 ve 13.30 hodin na expozici MOTUL, stánek 3C9. Hlavní cenou je TICKET MOTOGP BRNO - 3denní vstupenka na MOTOGP Brno, Paddockticket, strava, návštěva závodních boxů s mechaniky, autogramiáda s jezdci MOTOGP.


Informace o kompletním doprovodném programu naleznete také na stránkách prumysloveveletrhy.cz/program.


...návrat zpět