ČSPÚ | Akce z oboru | Česká společnost pro povrchové úpravy
Nacházíte se: ČSPÚ > Akce z oboru

Aktuality z oboru

Připravujeme 57. aktiv galvanizérů

57. ročník celostátního aktivu galvanizérů v Jihlavě se uskuteční v prostorách EA Business Hotel v Jihlavě 21. a 22. května...

Kurz Obsluhy neutralizačních stanic

Základní kurz Obsluhy neutralizačních stanic je plánován v termínu 

Mediální partneři

Povrchové úpravy - odborný časopis
KOROZE a ochrana materiálu
Časopis o třetí, opotřebení a mazání
Mesačník Strojárstvo/Strojírenství

Veletrh pro povrcháře - FOR SURFACE 2011 – nemůžete chybět!

Veletrh pro povrchovou úpravuObor povrchových úprav a s ním přímo či nepřímo související procesy jsou dominantním faktorem pro budoucí rozvoj nabídky v jednotlivých průmyslových odvětvích.

Veletrh FOR SURFACE 2011 je opět po dvou letech jedinečnou příležitostí pro prezentaci všech možností povrchových úprav a finálních technologií, které dodávají výrobkům mimo jiné větší odolnost proti různým vlivům, větší stálost požadovaných vlastností a ovlivňují svým designem jejich konkurenceschopnost.


Veletržní správa ABF, a.s.
si klade za cíl vytvořit komplexní platformu pro řešení problematiky v tomto průřezovém oboru a nabízí vystavovatelům řadu možností pro zviditelnění jejich produktů.

Srdečně Vás zveme k aktivní účasti na 6. mezinárodním veletrhu povrchových úprav a finálních technologií FOR SURFACE, který se uskuteční 3.–5. května 2011 tradičně v Pražském veletržním areálu Letňany.

Věříme, že Vám další ročník veletrhu FOR SURFACE přinese nejen nové obchodní příležitosti a osobní kontakty, ale že Vám poskytne také inspiraci a naznačí směr budoucího úspěšného vývoje.

Veletrh dnes již nenabízí pouze prostor k předvádění konkurenceschopnosti firem, ale stále více se stává místem, kde je možné si pohovořit s odborníky, ve vzájemných diskusích vyřešit dosud nezodpovězené otázky a s menšími riziky pak volit pro konkrétní potřeby správné technologie či zařízení. Osobní účast a vzájemná setkání jsou i v dnešní době nejlepší marketingovou strategií. Hlavní město Praha, jedna z nejkrásnějších evropských metropolí, v sobě navíc spojuje významnou obchodní a průmyslovou křižovatku s možností kulturního i společenského vyžití a rovněž příležitost pro setkání se zahraničními partnery v místech, která nabízejí jak historických půvab tak i moderní zázemí.

Technologie povrchových úprav jsou stále více ve středu zájmu a rychle se rozvíjející aplikace zasahují téměř do všech oblastí lidské činnosti. Nezůstaňte bez povšimnutí a prezentujte Vaši společnost, výrobky a služby.

Vidět a být viděn – znamená včasnou a kvalitní přípravou si zajistit nejoptimálnější podmínky prezentace a podnikatelsky úspěšný rok 2011. Vystavovatelé mohou vybírat z řady atraktivních řešení, využít osobní konzultace a zadat si zpracování individuální nabídky pro svou účast na veletrhu FOR SURFACE 2011.

Nové obchodní příležitosti, odborné komunikace, doprovodné programy na aktuální témata, předvádění moderní trendů a zajímavé informace ze světa povrchových úprav najdete na specializovaném veletrhu FOR SURFACE 2011.

Přijďte a oslavte SVÁTEK POVRCHÁŘŮ v PRAZE.

Podrobnější informace:
ABF, a.s., Ing. Regina Fibichová,
e-mail: fibichova@abf.cz, tel.: 222 891 265,
mob. 603 385 666, www.forsurface.cz  


...návrat zpět