Nacházíte se: ČSPÚ > Akce z oboru

Aktuality z oboru

55. Celostátní aktiv galvanizérů

Připravujeme 55. Celostátní aktiv galvanizérů, který se uskuteční 1. a 2. února...

Mezinárodní veletrh pro průmyslovou lakovací techniku PaintExpo

Ve dnech 26. – 29.4.2022 se bude konat v Kalsruhe, Německo, mezinárodní veletrh. ...

Mediální partneři

Povrchové úpravy - odborný časopis
Povrchová úprava - odborný server
KOROZE a ochrana materiálu
Časopis o třetí, opotřebení a mazání
Mesačník Strojárstvo/Strojírenství

Progresivní technologie povrchových úprav

Česká společnost pro povrchové úpravy se stala partnerem Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava, která je řešitelem projektu „Vytváření nových sítí a posílení vzájemné spolupráce v oblasti inovativního strojírenství“ s registračním číslem CZ.1.07/2.4.00/31.0170. Projekt vznikl v rámci OPVK za účelem podpory navazování partnerství a rozvíjení kontaktů studentů i pedagogů s technickou praxí.

Součástí projektu je konference  „Progresivní technologie povrchových úprav“ , která se uskuteční ve dnech 12. a 13. listopadu 2013 v hotelu Gustav  Mahler.


Dvoudenní akce, kterou připravila Česká společnost pro povrchové úpravy, je určena především studentům vysokých škol, akademickým a ostatním odborným pracovníkům vysokých škol a odborným pracovníkům zabývajícím se vzděláváním, výzkumem a vývojem .

 

Konference je druhou akcí tohoto projektu. Navazuje na workshop „Protikorozní ochrana a její provázanost v průmyslu“, který se uskutečnil v listopadu 2012 a setkal se s velkým ohlasem účastníků.

Závěrečné hodnocení ke stažení:


...návrat zpět