ČSPÚ | Akce z oboru | Česká společnost pro povrchové úpravy
Nacházíte se: ČSPÚ > Akce z oboru

Aktuality z oboru

Připravujeme 57. aktiv galvanizérů

57. ročník celostátního aktivu galvanizérů v Jihlavě se uskuteční v prostorách EA Business Hotel v Jihlavě 21. a 22. května...

Kurz Obsluhy neutralizačních stanic

Základní kurz Obsluhy neutralizačních stanic je plánován v termínu 

Mediální partneři

Povrchové úpravy - odborný časopis
KOROZE a ochrana materiálu
Časopis o třetí, opotřebení a mazání
Mesačník Strojárstvo/Strojírenství

Progresivní technologie povrchových úprav

Česká společnost pro povrchové úpravy se stala partnerem Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava, která je řešitelem projektu „Vytváření nových sítí a posílení vzájemné spolupráce v oblasti inovativního strojírenství“ s registračním číslem CZ.1.07/2.4.00/31.0170. Projekt vznikl v rámci OPVK za účelem podpory navazování partnerství a rozvíjení kontaktů studentů i pedagogů s technickou praxí.

Součástí projektu je konference  „Progresivní technologie povrchových úprav“ , která se uskuteční ve dnech 12. a 13. listopadu 2013 v hotelu Gustav  Mahler.


Dvoudenní akce, kterou připravila Česká společnost pro povrchové úpravy, je určena především studentům vysokých škol, akademickým a ostatním odborným pracovníkům vysokých škol a odborným pracovníkům zabývajícím se vzděláváním, výzkumem a vývojem .

 

Konference je druhou akcí tohoto projektu. Navazuje na workshop „Protikorozní ochrana a její provázanost v průmyslu“, který se uskutečnil v listopadu 2012 a setkal se s velkým ohlasem účastníků.

Závěrečné hodnocení ke stažení:


...návrat zpět