ČSPÚ | Akce z oboru | Česká společnost pro povrchové úpravy
Nacházíte se: ČSPÚ > Akce z oboru

Aktuality z oboru

Připravujeme 57. aktiv galvanizérů

57. ročník celostátního aktivu galvanizérů v Jihlavě se uskuteční v prostorách EA Business Hotel v Jihlavě 21. a 22. května...

Kurz Obsluhy neutralizačních stanic

Základní kurz Obsluhy neutralizačních stanic je plánován v termínu 

Mediální partneři

Povrchové úpravy - odborný časopis
KOROZE a ochrana materiálu
Časopis o třetí, opotřebení a mazání
Mesačník Strojárstvo/Strojírenství

Veletrh COMPOSITES EUROPE

Rádi bychom Vás  pozvali na mezinárodní veletrh COMPOSITES EUROPE 2013, který se koná od 17.-19.září ve Stuttgartu. Kompozitní materiály, jejich výroba, zpracování a aplikace; inovativní produkty a nové technologie. Dle odhadů zde letos představí své produkty a postupy cca 445 vystavovatelů. Součástí veletrhu je také bohatý doprovodný program: COMPOSITES FORUM diskutující aktuální témata branže či International AVK Conference jako zahajovací událost. Ve Stuttgartu se letos sejdou mezinárodní vědečtí pracovníci, vývojáři a hlavní činitelé kompozitní branže.


Při online-registraci a využití nížeuvedeného kódu můžete zakoupit permanentku za cenu jednodenní vstupenky, t.j. za 20 EUR oproti 60 EUR na pokladně. Ušetříte tak až 66 %!

Vstupenka je platná i pro veletrh HYBRID Expo 2013, který proběhne současně s veletrhem COMPOSITES EUROPE a je zaměřen na hybridní materiály, technologie a stavební komponenty.

Přímý link pro on-line nákup je
https://eshop.reedexpo.de/cipp/reed_visit/custom/pub/content,oid,631/lang,2/ticket,g_u_e_s_t/~/Welcome.html            
(v angličtině)

https://eshop.reedexpo.de/cipp/reed_visit/custom/pub/content,oid,631/lang,1/ticket,g_u_e_s_t/~/COMPOSITES_EUROPE_2013.html  (v němčině) 

Kód pro slevu je: bsww-w9pn-ho5p-i7de 

Další informace ke COMPOSITES EUROPE najdete na www.composites-europe.com.


...návrat zpět