ČSPÚ | Novinky | Česká společnost pro povrchové úpravy
Nacházíte se: ČSPÚ > Novinky

Aktuality z oboru

Připravujeme 57. aktiv galvanizérů

57. ročník celostátního aktivu galvanizérů v Jihlavě se uskuteční v prostorách EA Business Hotel v Jihlavě 21. a 22. května...

Kurz Obsluhy neutralizačních stanic

Základní kurz Obsluhy neutralizačních stanic je plánován v termínu 

Mediální partneři

Povrchové úpravy - odborný časopis
KOROZE a ochrana materiálu
Časopis o třetí, opotřebení a mazání
Mesačník Strojárstvo/Strojírenství

20. 02. 2018    Setkání seniorů

Přátelé a příznivci setkání Galvanických babek a dědků

Máme tu rok 2018 a tak zasílám informaci o letošním 9. pravidelném setkání. Podle domluvy z loňska se opět sejdeme v pensionu Mlýn ve Velkých Bílovicích. Po "anketě" kterou jsem vyhlásil koncem minulého roku se mi několik z vás ozvalo, a převládl prvý navrhovaný termín. Proto jsem ubytovateli zaslal objednávku na dny:

středa 9. května až pátek 11. května 2018


Program není ještě úplný, ale předpoklad je takový, že ve čtvrtek bychom navštívili kolegy ve firmě CVP galvanica s.r.o. Ždánice, a v pátek jeden podnik v Brně.

Na večer(y) je již domluven sklípek, který známe z předchozí návštěvy Velkých Bílovic. 

Při této příležitosti sděluji, že v poslední době se v případě zasílání textu na více adres stává to, že příspěvek je blokován a k adresátům se nedostane. 

Proto i já budu informace zasílat na stránky společnosti. Pochopitelně se je budu snažit zaslat přímo, ale jeden nikdy neví, co se v kyberprostoru může stát. Mám tušení, že i má první zpráva se k mnohým nedostala, protože vašich odpovědí došlo opravdu málo.

Proto prosím o předběžnou přihlášku zájemců, abych mohl eventuálně poslat zprávu těm, o kterých bych se mohl domnívat, že informaci neobdrželi. Tím prosím, abyste to kolegům a známým sdělili i vy. 

Valnou hromadu ČSPÚ, která se konala v rámci 51. Aktivu galvanizérů v Jihlavě v tomto týdnu, jsem informoval o našem záměru, a plénum tuto skutečnost vzalo na vědomí. Tzn. že dosavadní praxe platí nadále. Proto žádám zájemce o účast na Setkání, aby se spojili se sekretariátem společnosti, a pokud možno zaplatili členský příspěvek ČSPÚ. Adresa a spojení je uvedena na www.cspu.cz

Zdeněk Vostatek
telefon: +420 607957595
mail vostatekz@seznam.cz


...návrat zpět