ČSPÚ | Akce z oboru | Česká společnost pro povrchové úpravy
Nacházíte se: ČSPÚ > Akce z oboru

Aktuality z oboru

Připravujeme 57. aktiv galvanizérů

57. ročník celostátního aktivu galvanizérů v Jihlavě se uskuteční v prostorách EA Business Hotel v Jihlavě 21. a 22. května...

Kurz Obsluhy neutralizačních stanic

Základní kurz Obsluhy neutralizačních stanic je plánován v termínu 

Mediální partneři

Povrchové úpravy - odborný časopis
KOROZE a ochrana materiálu
Časopis o třetí, opotřebení a mazání
Mesačník Strojárstvo/Strojírenství

Mezinárodní veletrh povrchových úprav a finálních technologií

Prezentace úzce spolu souvisejících oborů
  • FOR SURFACE (povrchové úpravy)
  • FOR INDUSTRY (strojírenství)
  • FOR 3P (obaly) FOR WASTE (odpadové hospodářství)

dal v roce 2009 opět možnost vzájemného propojení stěžejních průmyslových odvětví od zhotovení výrobku, přes jeho zpracování do dokonalé finální podoby, zabalení až k likvidaci vedlejších odpadních produktů nebo samotného doslouživšího výrobku.


Skvělý povrch a jeho kvalita je jedním ze způsobů jak získat na trhu náskok před ostatními. Směr vývoje nových finálních technologií, povrchových úprav a produktů v tomto významném oboru je dán požadavky zákazníků, kteří stále více vnímají skutečnost, že zušlechtění povrchu nepřináší jen jeho prostou ochranu, ale přispívá významnou měrou k výjimečnému zážitku z výrobku samotného.
 
Vzhledem k významu a důležitosti finálních technologií pro rozvoj všech výrobních i obchodních činností si specializovaný veletrh FOR SURFACE 2009 kladl za cíl vytvořit odpovídající prostor k důstojné prezentaci a setkání všech, kteří v tomto oboru pracují, podnikají a obchodují. Po více než osmileté době, která uplynula od jeho vzniku, si FOR SURFACE vydobyl pozici respektovaného veletrhu s dvouletým cyklem konání v každém lichém roce.
 
K úspěšnosti veletrhu výrazně přispělo také to, že se Pražský veletržní areál Letňany každým rokem stává stále více centrem veletržního života hlavního města Prahy. Svým strategickým umístěním a napojením na přivaděč dálnice D8 z Teplic, Drážďan a Berlína a sousedícím letištěm, které má statut mezinárodního letiště pro malá letadla, naznačilo již v minulosti záměr investorů, aby se toto výstaviště stalo hlavním místem obchodních setkávání na mezinárodní úrovni. Dne 8. května 2008 byla slavnostně otevřena nová konečná stanice metra C – Letňany, která dává návštěvníkům možnost dopravit se přímo k výstavišti. Počítá se se silničním okruhem, který propojí Letňany mimo jiné s letištěm Praha Ruzyně, a také napojením na pražskou železniční síť. Všechny tyto kroky současně s plánovanými změnami a stavebními úpravami v samotném Pražském veletržním areálu Letňany otvírají výstavišti bránu k tomu, aby se v brzké době stalo výstavištěm světových parametrů.
 
Ing. Regina Matoušková
manažerka veletrhu
 
ABF, a.s.
Mimoňská 645 190 00 Praha 9 - Prosek
Tel.: +420 225 291 265
Fax: +420 222 891 199
Mobil: +420 603 385 666


...návrat zpět