ČSPÚ | Akce z oboru | Česká společnost pro povrchové úpravy
Nacházíte se: ČSPÚ > Akce z oboru

Aktuality z oboru

Připravujeme 57. aktiv galvanizérů

57. ročník celostátního aktivu galvanizérů v Jihlavě se uskuteční v prostorách EA Business Hotel v Jihlavě 21. a 22. května...

Kurz Obsluhy neutralizačních stanic

Základní kurz Obsluhy neutralizačních stanic je plánován v termínu 

Mediální partneři

Povrchové úpravy - odborný časopis
KOROZE a ochrana materiálu
Časopis o třetí, opotřebení a mazání
Mesačník Strojárstvo/Strojírenství

SurfaceTechnology: Technika povrchových úprav na veletrhu HANNOVER MESSE

Na veletrhu HANNOVER MESSE 2015 bude celá hala č. 3 znovu ve znamení povrchové techniky. SurfaceTechnology jako horizontální veletrh pokryje celou nabídku povrchové techniky.
K tématům, která jsou tradičně nejvíc zastoupená, patří galvanotechnika, průmyslová lakovací technika, průmyslová plazmová úprava povrchů a zpracování mikromateriálů. Novinkou bude v roce 2015 společný stánek mezinárodního odborného svazu mikrotechniky, nanotechnologie, nových materiálů, optiky a fotoniky  (internationaler Fachverband für Mikrotechnik, Nanotechnologie, Neue Materialien und Optik & Photonik (IVAM)). Ve středu pozornosti zde budou zpracování mikromateriálů a mikrosystémová technika. Dalšími ústředními tématy veletrhu  SurfaceTechnology 2015 budou i nadále energetická účinnost a potenciály úspor, efektivita využívání materiálů a zdrojů přes celý proces úpravy povrchů a předúpravy šetřící životní prostředí.  


...návrat zpět